Головна Головні У Тернополі стихійну торгівлю із тротуарів перенесуть у спеціальний ринковий комплекс

У Тернополі стихійну торгівлю із тротуарів перенесуть у спеціальний ринковий комплекс

161

vlcsnap-2014-11-04-17h05m12s177У Тернополі стихійну торгівлю із тротуарів перенесуть у спеціальний ринковий комплекс. Критий ринок у якому, запевняють, буде сухо, тепло й санітарно-гігієнічно, вже зводять на вулиці Шептицького. Будівництво планують завершити до нового року. Плата за місця не буде вищою, ніж на інших ринках Тернополя. Люди, яку у роздріб торгують городиною, за торгове місце не платитимуть.

Нині ринок на вулиці Митрополита Шептицького – в прямому розумінні на вулиці, займаючи і тротуари і частину дороги. Змінити цю ситуацію на благо водіїв і пішоходів, та при цьому не нашкодити підприємцям, спробують до кінця 2014 року. Для цього зводять спеціальні приміщення, котрі повинні стати зручним прихистком для торгівлі сільськогосподарською продукцією. Зручно, обіцяють, буде і покупцям і продавцям.

– Спеціальні приміщення, окремі приміщення з певним температурним режимом, холодильні установки. Де би була розміщена санітарно-ветеринарна служба, яка проводить дослідження любих видів продукції згідно вимог чинного законодавства.  Будуть сучасні системи вентиляції, повітряного обігріву, що дасть можливість підприємцям торгувати в любу пору року при любих температурах. Також будуть місця для торгівлі з автотранспорту, – розповідає директор комунального підприємства матеріально-технічного забезпечення міськради Тернополя Олег Фляк.

Уже доробляють адмінкорпус ринкового комплексу. В ньому буде санветслужба, також тут працюватиме кафе, облаштують душові та туалети.


– Після закінчення реконструкції ринкового комплексу громадяни зможуть перейти з тротуарів на територію ринкового комплексу. Відповідно, це дасть змогу очистити тротуари від стихійної торгівлі, забезпечити належну організацію руху транспорту, руху пішоходів. Особливо в районі вулиць Митрополита Шептицького та Живова, – говорить  завідувач сектору регуляторної політики та підприємництва управління торгівлі. побуту та захисту прав споживачів міськради Тернополя Галина Горєва.

В ринковому комплексі люди зможуть торгувати цивілізовано і цілком законно. Оплата за торгові місця буде поденною – тобто платиш за місце тоді, коли приходиш щось продати. Остаточні розцінки поки не називають, втім кажуть – що не сильно різнитимуться від інших ринків міста. Люди, які продають городину та молокопродукти вроздріб, за місця на цьому ринку не платитимуть.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here