додому Головні У Тернополі створили перший тимчасовий театр для людей, які через війну переїхали...

У Тернополі створили перший тимчасовий театр для людей, які через війну переїхали до нашого міста

739

Спробувати себе в ролі актора. У Тернополі створили перший тимчасовий театр для людей, які через війну переїхали до нашого міста. Впродовж трьох місяців внутрішньо-переміщені особи будуть проходити заняття з ораторської та театральної майстерностей разом під керівництвом професійного режисера. А вже наприкінці – покажуть документальну виставу, у якій розкажуть свої історії. Більше – далі у сюжеті.

Тимчасовий театр у Тернополі створили для українців, які приїхали із прифронтових територій України. Творчий простір працюватиме на базі креативного кластеру “На пошті”. Впродовж трьох місяців переселенці будуть проходити заняття з ораторської та театральної майстерностей разом з професійним режисером Ігорем Кусяком.

Ідею тимчасового театру представники громадської організації “Інституту міської культури” (Марічка Юрчак) у Тернополі реалізовують в рамках програми “CULTURE HELPS / Культура допомагає”. Це проєкт за підтримки Європейського Союзу, Іншою Освітою (UA) та zusa (Німеччина).

Після таких тренінгів учасники театру презентують глядачам виставу у жанрі документального театру. Сценарій театральної постановки буде заснований на реальних подіях з життя людей.