![foto-kadety](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/foto-kadety-640x427.jpeg)
Юнацький корпус поліції «Збаразькі кадети» створили на базі Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.
Мета створення організації – ознайомлення молоді з роботою поліції, залучення їх до превентивних заходів, до патрулювань і пропагування здорового способу життя.
Збаразькі кадети вивчатимуть правові дисципліни, домедичну та тактичну підготовку. У подальшому вони зможуть продовжувати навчання у вишах системи МВС та поповнювати лави поліцейських.