додому Новини У Тернополі стартував всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле”

У Тернополі стартував всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле”

567
У Тернополі стартував всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле”. Щороку ці змагання проводять у пам’ять про заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії Віталія Назарчука. Цьогоріч у такий спосіб також вшановували пам’ять тернопільського спецпризначенця Віктора Мельниченка, який загинув на фронті.
Поборотися за титул “Майстра спорту”. Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле” стартував у Тернополі. Спортивний захід зібрав більше ста двадцяти спортсменів з різних куточків України. Усі вони боротимуться у десяти вагових категоріях. 23-річний Юрій Ідзінський займається вільною боротьбою вже 14 років. Хлопець вже є майстром спорту України міжнародного класу. На “Тернове поле” приїздить не вперше.

Юрій Ідзінський, учасник всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле”, каже: “Зразу після Кубку Львова я приїхав сюди, щоб тут поборотися, попробувати свої сили перед Кубком України, який буде у грудні. “Тернове поле2 – такі дуже відомі змагання в нас в Україні. Тут хороша конкуренція завжди. В загальному боровся вже пару раз, виступав, приходилося. Але коли був молодшим”.

Щороку змагання з вільної боротьби проводять у пам’ять про Віталія Назарчука – заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії.

Цьогоріч на спортивну заході також вшановували пам’ять тернопільського спецпризначенця Віктора Мельниченка, який загинув у боях за Бахмут.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле” проводять вже 24 раз у Тернополі. Фінал спортивного заходу відбудеться вже вісімнадцятого листопада. Тоді ж і стане відомо, хто отримає призові місця у своїх вагових категоріях.