додому надзвичайне У Тернополі собака покусав учня та його викладача

У Тернополі собака покусав учня та його викладача

735

У Тернополі собака покусав учня та його викладача. Подія трапилась в середу, 30 січня, о десятій ранку, коли школярі повертались із занять допризивної підготовки. Власниця собаки тримала його на повідку, втім втримати, аби той не дісталася до людей, жінка не зуміла. Нині потерпілих лікують від покусів. Власниці ж собаки загрожує щонайменше адміністративна відповідальність, тобто штраф.

Інцидент стався коли вихованці Тернопільскої школи допризовної підготовки разом із викладачами поверталися із занять, які проводили у парку Топільче. Вишикувані в колону по два вони переходили дорогу на сході вулиць Живова та Танцорова.

Володимир Рибак, викладач Тернопільської школи допризовної підготовки: "Я почув що в кінці колони почали кричати що собака кусає учня. Я зразу побіжав туда і побачив бабку, ну, стару жінку, яка, з такою собакою, такою сантиметрів десь 50 в "холкє", от, рижа така, здорова, почала, общем кусала учня, але кусала ззаду, захват робила такий".

Жінка забрала собаку, якого тримала на повідку, і пішла, каже Володимир Рибак. Його ж собака вкусив, коли він спробував зупинити власницю, з вимогою дочекатися приїзду міліції та швидкої.

Володимир Рибак, викладач Тернопільської школи допризовної підготовки: "І в цей момент поки я їй говорив і повернувся до учнів, крикнув: ви визвали міліцію чи нє?, от, в цей момент собака кинулась на мене, разом з поводком, з цею жінкою, бо вона її не могла втримати і зразу вхватила за коліно, от, я нічого не міг зробити. Я тільки почув що хруснули суглоби від зубів і я впав зразу на підлогу, ну, на землю".

Роман Бебих, лікар-травматолог Тернопільської комунальної міської лікарні швидкої допомоги: "Поступив в травмпункт, доставили машиною швидкої допомоги з обширно вкушеними ранами правого колінного суглоба, де надано допомогу і хворий госпіталізований в травматологічне відділення, де йому призначили курс щеплень і подальше лікування. Я думаю що це середньої важкості травма. Рвані травми правого колінного сулоба, суглоб не вскритий і звязки не порвані".

Постраждалого учня, який навчається в тридцятій школі Тернополя, госпіталізували в ортопедо-травматологічне відділення обласної дитячої лікарні. Зв'язатися із власницею собаки нашій знімальній групі не вдалося. Правоохоронці продовжують з'ясовувати обставини і деталі того, що сталося і опрацьовують матеріали зібрані за фактом інциденту та занесені у єдиний реєстр досудових розслідувань. Власниці собаки щонайменше загрожує адміністративне покарання.