додому Новини У Тернополі склали присягу нові патрульні поліцейські

У Тернополі склали присягу нові патрульні поліцейські

1309

У Тернополі склали присягу нові патрульні поліцейські. На вірність українському народові заприсягнулись 49 хлопців та дівчат. Ким вчора були ті, хто вже завтра слідкуватиме за порядком у нашому місті –  дізнавалась Анастасія Солтисяк.

-Ой, це було несподівано. Але, як кажуть, ми підтримуємо його думку, його вибір.

Так пані Тетяна говорить про неочікувану звістку від сина Павла, коли той сказав, що хоче бути патрульним. Проте, яким би несподіваним не був вибір сина, родичі його все одно пітримують, не зважаючи на те, що таку роботу вважають небезпечною.

-То його вибір. Захищати громадян України. 

-Він зелену карту виграв, прийшло запрошення, і я йому про це сказала. Він каже: “Ні, мамо, як ти думаєш? Я патріот України чи ні?”.

Разом із сином пані Тетяни пліч-о-пліч стоять ті, хто також вирішив стати на сторожі порядку міста. Це 34 хлопці і 15 дівчат, які три з половиною місяці проходили навчання у Рівному.

Павло хотів спробувати себе у ролі поліціянта ще відтоді, коли почув про перший набір. Проте тоді йому було вісімнадцять і для такої роботи він був надто юний. Цьогоріч хлопець потрапив на новий червневий набір і після багатьох етапів потрапив до лав патрульних, аби зробити місто кращим.

-Я думаю, якшо всі гуртом будуть дотримуватися правил тих самих, ну, елементарних, тоді я думаю, ми зможемо побудувати Європейську країну і жити по-нормальному, каже новий патрульний Тернополя ПАВЛО ПИЛИШОК.

-Щоб робити і покращувати нашу державу, шоб наші люди робили вчинки тільки хороші, і направляти, як то говорити, їх на праведний путь. І шоб у нашій державі були люди тільки хороші, розповідає нова патрульна поліціянтка НАТАЛЯ СЕНЬКІВ.

Загалом, управління патрульної поліції Тернополя поповнилося сорока дев’ятьма новими поліціянтами. Частина із них вийшли на патрулювання вже увечері після присяги.