додому Головні У Тернополі скасували нові тарифи

У Тернополі скасували нові тарифи

1914

Революція по-тернопільськи. Діючі нові і, на думку мешканців міста, завищені тарифи на проїзд у Тернополі під тиском людей таки скасували. З чого усе починалося? Після обурень у соцмережах і на кухнях мешканці вийшли на Транспортне віче. У неділю, 4 листопада на Театральному майдані тисячі тернополян протестували проти підняття цін на проїзд у громадському транспорті. Востаннє головна площа міста була так переповнена в час Євромайдану.

5 листопада тернополяни зібралися під міською радою, аби оскаржити діючі тарифи на проїзд у громадському транспорті. Люди вимагали: відмінити рішення виконкому, скасувати карту тернополянина. З мітингувальниками зустрівся міський голова Тернополя. 

– Хочу, щоб був тариф був обгрунтований. Чому вони зробили не наприклад, а 29. Давай 29. Ви поясніть, з чого ви взяли цю ціну, і чо ви так зробили?

Саме це питання уже протягом кількох днів бентежить тернополян. Люди продовжили протест проти діючого нового тарифу на проїзд у громадському транспорті. Цього разу люди прийшли, аби зустрітися з міським головою Тернополя.

Зі слів міського голови, нові тарифи були прийняті для того, аби максимально відійти від готівки. Окрім цього, тариф за старою ціною не дасть можливість функціонувати ні тролейбусам, ні автобусам.