додому Новини У Тернополі розпочнуться щотижневі п’ятикілометрові забіги

У Тернополі розпочнуться щотижневі п’ятикілометрові забіги

906

vlcsnap-2016-10-12-17h13m41s78315 жовтня у Тернополі стартує проект “Runday”. Це любительський пробіг п’ятикілометрової дистанції з фіксацією часу. Розпочнеться забіг о дев’ятій годині ранку на набережній Тернопільського ставу біля пристані. Проект “Рандей” передбачений для всіх охочих. Участь у ньому безкоштовна, але спочатку просять пройти реєстрацію на сайті runday.org.

У Тернополі розпочнуться щотижневі п’ятикілометрові забіги. Проект” Runday” стартує 15 жовтня о 9 год на набережній Тернопільського ставу. Участь безкоштовна та доступна всім віковим категоріям. Всі охочі можуть зареєструватися на сайті. На сьогодні регулярні пробіги відбуваються у 897 парках по всьому світу. Перший забіг проекту Runday відбувся в Києві у 2016 роrу, згодом такі забіги почали організовувати ще у Львові. Тернопіль буде третім містом в Україні, де стартує цей проект.

– На 8.30 реєстрація. Для того, щоб прийняти участь, потрібно зайти на сайт і зареєструватися, після чого отримаєте QR-код, який потрібно собі роздрукувати і з допомогою цього коду ви можете прийняти участь у цьому забігу, – розповідає співорганізатор проекту Сергій Мамаєв.

Усі забіги відбуваються в один день та час – субота 09.00 год. Кожен учасник може бігти з будь якою швидкістю, яка йому комфортна. Це змагання не на час чи швидкість. Мета заходу – популяризація здорового способу життя. Не зважаючи на те, що протягом тижня погода похмура і падає дощ, про відміну забігу організатори не говорять. Довіряють синоптикам, які прогнозують суху погоду на 15 жовтня.