додому благоустрій У Тернополі розпочався сезон фонтанів

У Тернополі розпочався сезон фонтанів

470

vlcsnap-2016-04-13-18h31m28s345Сезон фонтанів розпочався. Вже завтра у Тернополі працюватиме той, що на бульварі Тараса Шевченка, та так званий “Кульбаба”, що  на вулиці Коперника. Решту фонтанів запустять до Великодніх свят.

– Я думаю, що на Великодні свята вони запрацюють всі. На сьогоднішній день ми вже вчора робили плановий пуск фонтанів двох. Це є на бульварі Тараса Шевченка біля універмагу. Там буде фонтан працювати на бульварі Шевченка. І фонтан на вулиці Коперника той, що ми називаємо ” Кульбаба”, – розповідає начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП “Тернопільводоканал” Ганна Загородна.

Працівники комунального підприємства “Тернопільводоканал” скаржаться, більшість фонтанів міста надмірно забруднені. Для того, щоб почистити їх, доводиться докладати чимало зусиль.

– Певний рівень забрудненості ми розумієм. Є для цього фільтрувальні установки, які з цим справляються. Якщо кількість бруду є надмірна, ми не знайдемо іншого способу, як спускати наново воду і заново набирати, але це не можна робити безконечно. Це буде перешкоджати нормальній роботі фонтанів, – каже директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.