Головна ctrichka У Тернополі розпочався опалювальний сезон

У Тернополі розпочався опалювальний сезон

89

opalnniaУ Тернополі розпочався опалювальний сезон, з восьмої ранку усі котельні в місті запрацювали. Напередодні   міські котельні відремонтували, вони пройшли відповідні випробовування на ймовірну аварійність, ремонтували та тестували влітку і теплові мережі.

Впродовж трьох останніх днів середньодобова температура в Тернополі становила менше восьми градусів, відтак ще сьомого жовтня міський голова підписав розпорядження про початок опалювального сезону в місті з дев’ятого жовтня. Відтак, сьогодні з восьмої ранку котельні запрацювали, а мережу в будинках та соціальних об’єктах запустили ще тиждень тому. Наразі тривають технологічні роботи комунальникам відведено три доби, аби вийти на нормативну температуру від дев’ятнадцяти до двадцяти одного градуса в приміщеннях, каже Владислав Стемковський. Впродовж опалювального сезону працюватимуть всі ремонтні служби, тож в разі потреби тернополяни можуть телефонувати на 15-80 чи в обслуговуючі підприємства.

– Наразі все спокійно, побачимо як далі триватиме ситуація, зараз мережа під тиском поки все нормально. Бригади працюють в цілодобовому режимі. Є окремий графік від управління ЖКГ, закінчуючи ЖЕКАми. По кожнівй ділянці є відповідальні особи. І те, що запуск в п’ятницю, в цьому позитив бо за суботу-неділю можна розвоздушити систему, – говорить заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

– Велике прохання до мешканців до тернополян, якщо до вас будуть звертатися в суботу, неділю, працівники теплокомуненерго чи жеків дати можливість увійти у квартиру, аби розвоздушити систему, ми йдемо свідомо, щоб розпочати роботу в п’ятницю, щоб за суботу-неділю зреагувати на недоліки, поломки або недоопрацювання в садочках, школах, бюджетних установах для того, щоб вони вийшли на нормальну роботу з понеділка, – додає міський голова Тернополя Сергій Надал.


Тернополяни платитимуть за тепло за новими тарифами.

– Нові тарифи складають 14 грн. 88 коп за метр квадратний. Це один з найнижчих тарифів по Україні, бо Харків наприклад платить 22 гривні. Близько 70-ти відсотків населення буде мати можливість користуватися субсидіями. Тобто, ті родини, доходи яких були більші ніж доходи і вони не могли влітку користуватися субсидіями, то після того як прийдуть рахунки з виставленими вже за опалення, тоджі сума комунальних платежів зростає. Відповідно набагато більше родин зможуть скористатися соціальною допомогою, – каже Владислав Стемковський.

З понеділка, 5 жовтня, в Тернополі спеціалісти управління соціальної політики приймають документи на призначення житлових субсидій і в приміщеннях ЖЕКів. За цей час такими послугами скористалося більше 300 тернополян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here