додому благоустрій У Тернополі розпочали реконструкцію бульвару Данила Галицького

У Тернополі розпочали реконструкцію бульвару Данила Галицького

463

У Тернополі розпочали реконструкцію бульвару Данила Галицького, що на Східному масиві міста. Там міська влада планує замінити водопровід, покласти бруківку,  встановити фонтан та дитячий майданчик. Оновити бульвар мають до Дня міста.  На всі роботи виконавчий комітет Тернопільської міської ради виділив 4,5 мільйона гривень.

Бульвар Данила Галицького –  одне з улюблених місць тернополян, тут часто гуляють з дітьми та відпочивають. Проте, кажуть мешканці прилеглих вулиць, великі ями тут доводиться оминати, хотілося б щоб на бульварі тішили око тернополян  фонтан та клумби з квітами.

Опитування:

" – Є ями, є дорога нерівна, хотілося б щоб все було добре, щоб так красиво зробили як в центрі".
" – Гуляємо часто, тут багато дітей завжди є. Не знаю, кажуть, що тут має бути якийсь фонтан, то хотілося б того фонтана, принаймі краще буде ніж просто дира, тут так само квіти обіцяли гарні, надіємося, що так і буде".
" – Я тут часто гуляю і хочу сюди до школи, я хотіла щоб тут було багато квітів, дитячий майданчик, щоб було менше машин".

Наразі на бульварі Данила Галицького змінюють інженерні мережі, – 492 метри водопроводу, 7 колодязів зроблять у найближчі дні, каже начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик. Далі на бульварі знімлять старе покриття і встелять бруківку. Фонтан, який був тут раніше відновлювати не будуть, збудують новий, якщо подивитися на нього зверху, він нагадуватиме хрест.

Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал": "Вже розпочали роботи з заміни комунікацій, бо в першу чергу робляться підземні роботи, тоді вже ведуться роботи з благоустрою, далі буде будівельна частина та роботи пов'язані з самим фонтаном. Я бачив проект самого фонтану, я думаю, що це буде одна з прикрас Тернополя і він буде досить гармоніювати з тим ландшафтом".

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Буде влаштовано фонтан в дуже гарних тонах, в гарній архітектурі, він буде служити таким перехідним місточком, він буде неглибокий, – до 50 сантиметрів, щоб діти могли покупатися, відпочити приємно. Тих, що позаду мене три квітника, також будемо реконструювати. Ми будемо міняти повністю бордюр, тому  цього року ми плануємо тільки більшу половину засадити квітами, а десь півтора метри будемо відступати, бо загальнобудівельні роботи тут проводяться і можемо пошкодити ті квіти".

Планують встановити на бульварі Данила Галицького також дитячий майданчик.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Де є четвертий квітник, який ніколи не засаджувався, там влаштують дитячо-спортивний майданчик. Також є в нас три проекти, ми вибираємо, погоджено всі три, вони досить оригінальні. Єдина умова, щоб був гарний, приємний оку і безпечний для дітей".

На реконструкцію бульвару виконком Тернопільської міськради виділив 4,5 мільйони гривень, враховуючи усі загальнобудівельні, інженерні роботи та встановлення фонтану. Бульвар планують завершити до Дня міста, запевняє міська влада.