![R4Atdoiz1SCFV1FEaSBnQILMq3kgVAUdYIZgEJL3](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/r4atdoiz1scfv1feasbnqilmq3kgvaudyizgejl3.jpg)
Волонтерський центр «Платформа єдності» / Volunteer center «Unity platform» продовжує надає допомогу сім’ям ВПО які зареєстровані та тимчасово проживають у Тернопільській області .
У Волонтерському Центрі можна отримати продуктові набори, дитяче харчування для дітей до 3 років, смаколики для дітей з інвалідністю.
“Допомога надається один раз на одну сім’ю згідно реєстрації . Реєстратор контакт-центру 098 009 63 39 Іра. Видача буде відбуватися до закінчення допомоги. Для отримання допомоги потрібно: мати при собі необхідні документи, що засвідчує особу ( паспорт, довідку ВПО, свідоцтво про народження дитини та ін.)”, – зазначають у дописі волонтери.
Допомога видається 18, 19 листопада (субота, неділя) з 11:00-15:00 год.
Адресу та деталі можна уточнити за телефоном – +380 (98) 009 63 39, Іра.