додому Новини У Тернополі родини військових зустрілися, аби обговорити свої проблеми і їхнє вирішення

У Тернополі родини військових зустрілися, аби обговорити свої проблеми і їхнє вирішення

763

“Жінка і війна: як вистояти”. У Тернополі родини військових та осіб з інвалідністю зустрілися, аби обговорити, як в умовах стресової ситуації не втратити життєву силу, де й у чому шукати психологічну підтримку. На заході представники громадської організації “Асоціація жінок України” презентували проєкт, у якому розширюють соціальні послуги з акцентом на творчі методи роботи. А саме – дозвілля в колі родини, заняття музикуванням, апсайклінгом тощо. 

Майже кожен день живемо від дзвінка до дзвінка.

Чоловік тернополянки Ганни вже як рік перебуває в гарячих точках на фронті. Жінка каже: не просто жити в очікуванні дзвінка від коханого, але хвилювання легше переживати у компанії тих, хто проживає подібне. Пані Ганна завітала на зустріч з іншими родинами воїнів та сімей, членами яких є особи з інвалідністю, аби обмінятися думками та поговорити про спільні труднощі. Захід організували для них представники громадської організації “Асоціація жінок України”.

– Дуже важливо, що є така організація в Тернополі, де можна би звернутися – найбільше за моральною підтримкою для того, аби зустрітися з такими як я, з такими жінками і матерями, і допомогти один одному, – каже дружина військовослужбовця.

Рідні військових розповідають, що під час стресових та непередбачуваних ситуацій їм доводиться самостійно вирішувати проблеми і часто важко зрозуміти, хто може допомогти та надати підтримку.

Представники громадської організації “Асоціація жінок України” кажуть, що на такій зустрічі для них важливо об’єднати зусилля влади, громадськості, експертів та жінок військових навколо ідеї підтримки та взаємодопомоги. На заході також презентувати проєкт, у якому розширюють соціальні послуги з акцентом на творчі методи роботи. А саме – дозвілля в колі родини, заняття музикуванням, апсайклінгом тощо.