додому благоустрій У Тернополі ремонтують заїзди до дитячих садків, а у приміщеннях замінюють вікна

У Тернополі ремонтують заїзди до дитячих садків, а у приміщеннях замінюють вікна

408

vlcsnap-2016-07-08-16h43m04s497У Тернополі ремонтують заїзди до дитячих садків, а у приміщеннях замінюють вікна на енергозберігаючі. Цього тижня роботи завершили у дитячому садку №26, що на вулиці Леся Українки.

У дитячому садочку №26, що на вулиці Лесі Українки, 7а, замінили вікна на енергозберігаючі, а біля закладу відремонтували тротуар та доріжки. Гроші на ремонт виділили з міського бюджету. А з 1 вересня у цьому ж садочку заплановано відкрити додаткову групу для дітей молодшого шкільного віку, у якій навчатимуться майже 30 дошкільнят.

– У цьому році розпочалась реалізовувати нову програму, яка передбачає ремонт під’їзних шляхів до закладів та самих територій у тринадцяти дитячих садочках Тернополя. У дошкільному закладі №26 сьогодні уже завершено ремонт покриття, проходів до дитячих майданчиків, а також замінено усі вікна на енергоощадні, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Загалом до 1 вересня у Тернополі планують відкрити ще шість додаткових груп – у дитячих садках №38 у Центрі, №9 на мікрорайоні “Сонячний”, №13 на Дружбі та ще три групи у мікрорайоні “Новий світ”. Також розпочне роботу новий дитячий садок на вулиці Юності.