Головна благоустрій У Тернополі ремонтують вулицю Текстильну

У Тернополі ремонтують вулицю Текстильну

546

23556У Тернополі ремонтують вулицю Текстильну. Поки автотранспорт може їздити цією дорогою, а перекриють її лише на кілька днів. Коли саме – майстри обіцяють попередити.

Комунальники нарешті взялися за останню невідремонтовану частину Текстильної. Сподіваються, після ремонту цей напрямок суттєво розгрузить дорогу поблизу магазину “Універсам” і 11 школи Тернополя. Ділянка на вулиці Текстильній, яку відремонтують, протяжністю приблизно 180 метрів.

– Виконуються підготовчі роботи. Уже влаштовано бордюрний камінь, влаштовуються поребрики і на сьогоднішній день проводиться фрезирування старого асфальтобетонного покриття. Після того буде проведено вирівнювання основи і буде влаштовано два шари асфальтобетонного покриття, – розповідає начальник  відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Ярослав Копча.

Передбачено також спорудження відвідної канави, нові тротуари і вуличне освітлення. Всього ж ремонт цієї ділянки обійдеться більше як у два мільйона гривень. Комунальники пояснюють: вулиця Текстильна з інтенсивним рухом. Окрім цього там часто їздить великоваговий транспорт, тому відповідно спроектована і проїжджа частина.

– На всі види робіт з капітального ремонту є в наявності проектно-кошторисна документація, де розраховано усі навантаження і покриття, яке буде влаштовано. Воно якраз і розраховано під рух так званих фур, які приїжджають до митниці на завантаження чи розвантаження. Та ділянка, яка буде облаштована, відповідатиме усім параметрам надійності, – каже Ярослав Копча.

Окрім Текстильної у Тернополі капітально відремонтують ділянки вулиць Тролейбусної, Дружби, Живова і Шпитальної.

Коментарі

1 коментар

  1. 180 метрів??????????? Вони що знущаються?????? Та там від подолян до кільця не менше 2км!!!!! потрібно ремонтувати

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here