Головна благоустрій У Тернополі ремонтують міст на вулиці Бродівській

У Тернополі ремонтують міст на вулиці Бродівській

397

vlcsnap-2016-05-12-17h41m29s683У Тернополі ремонтують міст на вулиці Бродівській. Роботи на шляхопроводі розпочали ще минулого року. Тоді облаштували новий деформаційний шов, дорожню основу та пішохідні доріжки. Нині ремонт продовжили. Дорогу роблять, відповідно до нової технології, холодним асфальтом, гарантія використання якого,запевняють, кілька десятків років.

Міст, що на вулиці Бродівській звели на початку вісімдесятих років минулого століття, і з того часу його не ремонтували. За капітальне оновлення взялись минулого року, облаштували новий деформаційний шов, дорожню основу, нові колесовідбійні бордюри та пішохідні доріжки. Нині ремонт продовжили і використовують сучасний метод – “холодного асфальту”. Порівняно з традиційним методом ремонту нова технологія проста, але все ж вимагає суворого дотримання норм і послідовності дій. Перед початком ремонту зруйнована ділянка дороги ретельно очищається і з неї видувається все сміття, а краї вибоїни обробляються спеціальною бітумною емульсією. Після цього можна розпочинати засипання асфальтної суміші та подальше трамбування. Завершальним моментом є обов’язкове посипання відремонтованої ділянки піщаною сумішшю.

– Що впроваджується практично нашою підрядною організацією, ми використовуємо ці прогресивні методи – це метод так званий холодного ресайклінгу, він передбачає зняття фрезирування, добавляється до старої фрези цемент і бітумна емульсія, і воно все в такому агрегаті, який перемішується і получається новий асфальт. Після чого получається нова монолітна основа – 22 см, яка не дається руйнуватись дорожньому одягу, – пояснює начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Сьогодні ремонтували одну із смуг дороги проспекту Степана Бандери, рух транспорту не перекривали.

– Вчора закінчили фрезирувати частину вулиці Руської, сьогодні маємо розпочинати вулицю Бандери в районі від Сахари до Тютюнника, праву сторону, одну полосу, – каже Олег Вітик.

Минулого тижня методом холодного асфальту дорогу відновлювали на мості вулиць Руська – проспекту Степана Бандери.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here