Головна Новини У Тернополі ремонтують котельні. Графік відключення

У Тернополі ремонтують котельні. Графік відключення

1095

vlcsnap-2015-06-08-18h15m05s28У Тернополі ремонтують котельні. Через проведення робіт мешканці кількох вулиць вже без гарячої води, її їм увімкнуть через кілька днів. Вкінці червня ж почнуть ремонтувати найбільші котельні міста.

Зараз у Тернополі гарячої води немає на вулицях Шкільній, Лозовецькій, Транспортній і Живова. Тут водопостачання відновлять вже із 11 червня. На черзі – одні із найбільших котелень.

– З 30.06 будуть зупинені котельні по бульварі Данила Галицького 4А, провулок Цегельний, 1А, вул. Івана Франка, вул. Чернвецька, 1А, і котельня по вул. Київська, 3А. Це найбільше споживачів, просимо їх вибачити за незручності, але технологічно ми не можемо підготувати підприємство, не зупиняючи водопостачання, – розповідає  начальник виробничо-технічного відділу КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Віталій Грубенюк.

Відключають котельні, аби відремонтувати і підготувати до нового опалювального періоду. Також комунальники замінюють зношені тепломережі.

– Котел зупиняється і процес горіння під час ремонту у ньому не відбувається. Відповідно, тільки планова зупинка дає нам змогу підготувати котел до наступного опалювального періоду,- каже Віталій Грубенюк.

Роботи утруднюють боржники, всього населення та установи заборгували “Тернопільміськтеплокомуненерго” 42 мільйони гривень.

68723770

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here