Головна благоустрій У Тернополі ремонтують котельні

У Тернополі ремонтують котельні

408

У Тернополі ремонтують котельні. Щороку після закінчення опалювального сезону і перед початком наступного відповідно до складеного графіка "Тернопільміськтеплокомуненерго" почергово зупиняє майже на місяць роботу комунальних котелень. До початку осені, запевняють, відремонтують всі.

Сьогодні комунальне підприємство "Тернопільміськтеплокомуненерго" експлуатує тридцять вісім котелень та близько 150 кілометрів тепломереж, обслуговує 730 будинків міста. На ремонт котелень та теплових мереж цього року запланували витратити майже 8  мільйонів гривень.

– Підготовлено в травні місяці вже 7 котелень, що становить 18,4% від загальної кількості котелень міста. Також проведено гідрологічне опробування 40 кілометрів теплових мереж. Виконано заміну 330 метрів теплових мереж на попередньо ізольовані. Попередньо ізольовані труби дають можливість зменшити втрати в теплових мережах і тим самим покращують надання послуг для населеня, – розповідає начальник виробничо-технічного відділу КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" Віталій Грубенюк.

Котельні вже відремонтували на вулицях Новий світ, Зелена та Глінки. Це недавно збудовані, в основному автоматизовані котельні, які працюють без обслуговуючого персоналу. В червні планують ремонт котелень на вулицях Лозовецька 3А, Глінки 18Б, Микулинецька 64А та на проспекті Степана Бандери 14А. З графіком ремонту котелень та теплових мереж можна ознайомитися на сайті Тернопільської міськради.

– Підприємством розроблено і затверджено національною комісією регулювання ринку комунальних послуг інвестиційна програма.  Інвестиційна програма передбачає заміну мереж по вулиці Київська, 3А, а також по вулиці Лесі Українки, заміну насосного обладнання на сучасне, що дасть змогу зменшувати витрати на електроенергії на двох котельнях і дасть можливість автоматизувати індивідуальні теплові пункти, – каже Віталій Грубенюк.

Закінчити ремонтувати котельні та мережі тепловики планують до 15 вересня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here