Головна благоустрій У Тернополі ремонтують двоарковий міст. Сьогодні розпочали другий етап робіт

У Тернополі ремонтують двоарковий міст. Сьогодні розпочали другий етап робіт

276

У Тернополі продовжують ремонтувати двоарковий міст. Облаштування першої арки уже завершили. Сьогодні розпочали ремонт другої арки. У схемі руху змін майже немає. Автомобілі, які прямують із вулиці Крушельницької та Хмельницького рухатимуться вже відремонтованою аркою. Зі Збаразької – об'їжджатимуть вулицями За Рудкою і Чехова. Поки що відмінили рух 8 та 9 тролебусів.

Комунальники уже повністю завершили ремонт першої арки залізничного моста, що неподалік "шостого магазину". Там встановили бруківку на проїжджій частині та відремонтували пішохідну доріжку. Проїзну частину під мостом розширили. Взялися уже і до реконструкції другої арки. Сьогодні там демонтували недіючу каналізаційну трубу, колосовідбій та почали знімати стару бруківку.   Наприкінці цього тижня планують уже почати встановлення нової бруківки. Її, як і під першою аркою, покриють спеціальним розчином.

Олег Вітик, начальник відділу технагляду Тернопільської міськради: "Бруківка пройшла антиреагентне та водостійке оброблення.  Вона зараз виглядає ніби покрита лаком. Це якраз ця сама реагентна суміш, яка за 48 годин проходить "пропітку" на 2,5 см. Проблем не буде. Поїхав уже тудою громадський транспорт, але проблем небуде. Бруківка влаштована на нормальну армовану основу, проблем не буде".

Звужувати пішохідну доріжку під другою аркою не будуть. Її залишать такої ж ширини, як і до ремонту.  Проте проїжду частину розширять і після реконструкції транспорт рухатиметься двома потоками, обіцяють комунальники.

Олег Вітик, начальник відділу технагляду Тернопільської міськради: "Ми вимушені були залишити оцей проїзд для інвалідів та батьків з маленькими діточками.  Це не впливає суттєво нам на дорогу тому, що дві дорожні полоси всеодно збережуться. Ми буквально втрачаємо вісім сантиметрів на одній полосі. Тому дві полоси в один бік всеодно збережеться".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here