додому благоустрій У Тернополі ремонтують дах та спортивний зал ЗОШ №16

У Тернополі ремонтують дах та спортивний зал ЗОШ №16

573

vlcsnap-2015-12-02-15h53m05s519У Тернополі ремонтують дах та спортивний зал шістнадцятої школи. Батьки учнів та працівники цього навчального закладу скаржилися на те, що діти не мають де займатися фізкультурою та на те, що дах протікає. Цей об’єкт включили у програму соціально-економічного розвитку Тернополя, відтак  виділили гроші на ремонт даху і спортивного залу.

Дах у шістнадцятій школі Тернополя був в жахливому стані, розповідає заступник директора з господарської частини Петро Дутка.

– Дах був в дуже поганому стані, тому що протікало десь в 32-ох місцях. То був ужас. Ми підставляли тазіки, все що мали. Четвертий поверх заливало. Все було в жахливому стані. Зараз мембранне покриття в нас буде, ставлять нові парапети. Я думаю, що два-три дні і буде все готове. Майстри дають гарантію на двадцять років. А без гарантії я думаю, що буде десь до 50-ти років, – розповідає заступник директора з господарської частини 16 школи Тернополя Петро Дутка.

Крім даху в шістнадцятій школі Тернополя ремонтують спортивний зал. Гроші на це виділили частково з міського бюджету та Державного фонду регіонального розвитку.

– До мільйона гривень загалом було спрямовано на ремонт 16 школи. За ці гроші капітально ремонтують дах, там роблять мембранний дах – це сучасна технологія, яка є досить ефективною і енергоощадною. Крім того проводять ремонт спортивного залу. Роботи практично на завершенні. Зараз є звернення директора про виділення ще невеликої суми, щоб все завершити. Я думаю, що ми ці гроші дофінансуємо, щоб повністю завершити цей об’єкт, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.