Головна Головні У Тернополі раптово помер 9-річний хлопчик

У Тернополі раптово помер 9-річний хлопчик

345

likariВ обласній дитячій лікарні помер 9-річний хлопчик. Причиною смерті, як встановили експерти під час розтину, стала закрита травма правої половини грудей та правого плеча, що спричинила набряк м’яких тканин, ендогенну інтоксикацію та некротизуючий фасцеїт.

Батьки розповіли, що сина останні дні лікували від вітряної віспи. Напередодні інфекційною недугою перехворіли ще двоє їхніх дітей. Та у вівторок, 14 червня, дев’ятирічний син поскаржився на біль у руці. Дитина пояснила, що вдарилася до дверного одвірка, коли вночі ставала до вбиральні. Рідні відвезли хлопчика до Залозецької номерної лікарні, де його оглянув хірург, запідозривши тріщину. Школяр повернувся додому, а вже наступного дня батьки помітили великий набряк не тільки на руці, а й на грудній клітці. Кинулися до обласних медиків, та довезли сина до медичного закладу в Тернополі уже без свідомості. Менше, ніж за годину, хлопчик помер.

Попередній діагноз про те, що причиною смерті могла бути вітряна віспа та сепсис блискавичної форми не підтвердився. Рідні повірити не можуть, що звичайна побутова травма забрала життя їхньої дитини. Тим часом у Зборівському відділені поліції за даним фактом розпочали кримінальне провадження. Поліцейські з’ясовують всі обставини смерті.Телекомпанія ТV-4 висловлює співчуття рідним та близьким хлопчика.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here