додому благоустрій У Тернополі прийняли в експлуатацію 13 багатоквартирних житлових будинків

У Тернополі прийняли в експлуатацію 13 багатоквартирних житлових будинків

481

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Тернопільській області у І кварталі цього року прийняла в експлуатацію 13 багатоквартирних житлових будинків, загальною площею понад 42 тисячі квадратних метрів та 304  індивідуальних житлових будинків загальною площею майже 57 тисяч квадратних метрів. Про це розповів місцевим журналістам начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області Юрій Олійник.

У І кварталі 2013 року  Інспекцією  державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області проведено 216 перевірок об‘єктів будівництва стосовно дотримання вимог містобудівного законодавства: з яких 25 планові перевірки та 27 позапланові, замовниками яких є суб’єкти господарювання, 164 позапланові перевірки замовниками яких є фізичні особи. Це значно менше, ніж проводилось раніше. За результатами проведених перевірок видано 72 приписи про усунення порушень містобудівного законодавства.

– Є завдання Президента опримізувати кікість перевірок, зменшити тиск на бізнес, то власне таких перевірок було проведено тільки 27. Якщо брати з 1 січня, то перевірок було проведено у три з половиною рази менше. Ми реагували тільки на приписи Держбудінспекції, – розповідає начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області Юрій Олійник.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області зареєстровано декларації про початок виконання будівельних робіт з капітального ремонту – заміни верхнього шару дорожнього одягу п‘яти основних автомагістралей міста Тернополя: вул. Живова, вул. Бродівська, вул. Крушельницької, вул. 15 Квітня, вул. Промислова. Ремонтні роботи розпочали на автошляхах з інтенсивним рухом, які найгірше відчули наслідки зими. Також Юрій Олійник повідомив, що держава продовжила амністію на оформлення самовільно збудованого житла і запевняє, відколи працює інспекція, багатоповерхівок  у Тернополі незаконно не зводять.