![vlcsnap-2022-02-18-15h22m48s168](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/vlcsnap-2022-02-18-15h22m48s168-640x360.png)
У Тернополі прибирають підвали багатоповерхівок для укриття у разі надзвичайних ситуацій. Голова ОСББ Іванна Харчук показала нашій знімальній групі підвал у багатоповерхівці, що на вулиці Купчинського 1. Тут є електрика, вентиляція і навіть прибрано. Нещодавно мешканці цієї багатоповерхівки об’єдналися і вийшли на прибирання підвалів навіть у свято. У День закоханих вони розгрібали завали цегли та виносили сміття. А після дня прибирання на мешканців мешканці будинку чекав сюрприз.