додому спорт У Тернополі провели традиційні дитячі спортивні змагання серед 4-класників “Перші кроки”

У Тернополі провели традиційні дитячі спортивні змагання серед 4-класників “Перші кроки”

541

У Тернополі вдев'яте провели традиційні дитячі спортивні змагання серед школярів 4-класників "Перші кроки". Цьогоріч їх провели в контексті року спорту і здорового способу життя, проголошеного в Україні. Емоційні і рухливі змагання для молодших тернопільських школярів вкотре організував обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з управлінням освіти міської ради.

Змагання для 4-класників тернопільських шкіл проводили поетапно. Спершу у кожній школі міста внутрішньо визначався найкращий 4-й клас. Класи-переможці внутрішньо-шкільних змагань зійшлися у зональних, які провели у 4-х мікрорайонах Тернополя. До фіналу дісталися по дві кращі команди з кожної зони. Фінальні змагання прийняла Тернопільська школа №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. За перемогу школярі змагалися у виконанні різних фізичних вправ та у естафетах, що включають у себе біг, елементи баскетболу, ведення м'яча, стрибання зі скакалкою. І боротьба у фіналі не завжди була дитячою.
 
Іван Чубатий, учасник змагань: "Мені найбільше запам'яталось, коли ми робили вправи з самого початку. Із цими суперниками тяжко змагатися. Коли ми раніше змагались, то з ними було легше".
 
Оля Хомич, учасниця змагань: "Найбільше мені подобається скакалка – там треба дуже багато бігати і скакати, а це я люблю. А змагання мені самій подобаються тим, що тут є медалі і ми переможемо".
 
Ігор Підгайний, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА: "Дітки в 4 класі десь приблизно однакового фізичного розвитку – як хлопчики, так і дівчатка. І такі види спорту, в яких вони приймають участь, є в програмі загальноосвітньої школи з фізичного виховання.
 
Володимр Ванджура, директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх": "Ще з 3-го класу діти готується. Вони дивляться, практикуються, шикуються і практично майже щодня займаються. А це – систематичне заняття фізичною культурою і спортом. Хочу відзначити і подякувати небайдужим людям, які допомогли нам організувати таке свято".
 
Усі учасники фінальних змагань отримали корисні подарунки та смачні призи. Пермогли у цьогорічних "Перших кроках" 4-класники школи №3, срібло та бронзу вибороли 24-та і 17-та школи відповідно. Школа №12 посіла 4-те місце. Переможцям і призерам дісталися кубки, грамоти та медалі. Також школярів нагородили футбольними і баскетбольними м'ячами.
 
TV-4