![vlcsnap-2023-05-08-17h09m24s465](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/vlcsnap-2023-05-08-17h09m24s465-640x360.jpg)
Такі, як усі. Невід’ємною частиною розвитку для дітей з інвалідністю – є соціалізація. Саме тому у Тернополі часто проводять інклюзивні заходи, на яких аніматори навчають та розважають дітей. Організатори переконані – таким чином діти позбавляються комплексів, долають бар’єри та проводять час весело.
Жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів, переконані організатори, – тому на заняття часто кличуть учнів Тернопільських шкіл, і завжди учасники дійства знаходять спільну мову.
Кожен учасник свята отримав гостинці і подарунки, які передали з Польщі.