додому Новини У Тернополі провели День творчої дитини

У Тернополі провели День творчої дитини

412

vlcsnap-2014-09-15-15h05m23s213Аби переконатись, що тернопільські діти талановиті, у нашому місті провели День творчої дитини. Свої вміння тернополянам показали вихованці місцевого центру творчості дітей та юнацтва. 15 вересня у них стартував навчальний рік.

– Ми – велика, дружня команда, виступаємо на багатьох сценах Тернополя, також – поза межами Тернополя. Цього року ми виступали в Болгарії, де зайняли друге місце по ансамблях. Пропонуємо приходити в наш колектив, адже ми одна дружня сім’я. Будемо раді новим знайомствам, – розповідають учасниці фольклорно-вокальний ансамбль “Перепілочка”.

Співи й танці, виставки і майстер-класи. Вихованці тернопільського центру творчості дітей та юнацтва розказують і показують, чим талановиті.

– Ми хочемо показати чим наші діти будуть займатися протягом навчального року, що вони вже знають, що вивчили ті, хто ходить до нас вже декілька років, – пояснила директор Центру творчості дітей та юнацтва Світлана Миханчук.

На Театральному майдані усіх охочих вчать чого вміють самі. Майстер-класи підібрали такі, аби довго вчитись не доводилось.

– Сьогодні ми навчаємо дітей робити ангеликів із серветок. Тому що це дуже легкий матеріал, він дуже ніжний, дітям дуже швидко то виходить і вони дуже то люблять, – показує керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Марія Гайда.


А ці юні леді працюють із папером. Показують результат.

– Сумочку з квіточками. – А що ти там написала, покажи.

– Я тебе люблю.

– Я так само написала Я тебе люблю. Я це роблю своїй мамі, вона мене любить і пишається мною, і я її також люблю.

Дівчата навчаються у центрі творчості, там вже кілька років співають.

– Ми співаємо пісні про Україну. Ми дуже любимо пісні про Україну співати. І ми пишаємося собою.

Збирали на Дні творчої дитини і кошти для української армії. Такі акції вихованці закладу практикують вже не вперше. Всього у тернопільському центрі творчості дітей та юнацтва навчається понад дві тисячі учнів. У цьому навчальному році тут буде працювати сто сорок дев’ять навчальних груп.