додому Новини У Тернополі проведуть благодійний кіновечір “Подаруй дитині свято”

У Тернополі проведуть благодійний кіновечір “Подаруй дитині свято”

937

“Подаруй дитині свято”. Таку назву мають благодійні кіновечори, які відбуваються у Тернополі. На ювілейний, п’ятий кінопоказ організатори запрошують у середу, 17 січня. Він пройде у актовому залі технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету.

На відвідувачів чекає перегляд фільму “Примарна краса”, а також виступи спікерів. Про культурні заходи розповість Юрій Вітяк. Михайло Онишків розкаже про велоспорт і туризм, а представник туристично-інформаційного центру – про діяльність установи.

Захід проводять, аби допомогти дітям-сиротам і дітям з неблагополучних та малозабезпечених сімей. Зібрані на кіновечорі гроші залановано віддати на ремонт логопедичного відділення Бережанської школи-інтернату.

– Всі виступи спікерів будуть об’єднані єдиною тематикою, це буде логічне продовження фільму і відображення головної стратегії проекту ВП Тернопіль, а саме надання дітям-сиротам та дітям з неблагополучних та малозабезпечених сімей не рибки, як традиційно в нас прийнято і що не менш важливо, а вудочки. Це допомога їм в реалізації своїх здібностей, розвитку цих здібностей і якась допомога в комунікації між підприємцями, цими дітьми і людьми, які могли би їм допомогти, – розповідає автор проекту “Благодійні кіновечори” VP_TERNOPIL  Олександр Барзишин.

Початок благодійних кіновечорів – о 18:00. Квиток можна придбати при вході.

– Вартість 50 гривень в тому плані, що ми наситили програму. І запросили директора Бережанськиї школи-інтернату, це директор тієї установи, на яку ми збираємо кошти. І він приїде разом з дітьми.