Головна Новини У Тернополі пройшли змагання за Східно-європейський кубок з аквабайку

У Тернополі пройшли змагання за Східно-європейський кубок з аквабайку

275

vlcsnap-2014-08-26-17h29m02s107

У Тернополі пройшли міжнародні змагання за Східно-європейський кубок з аквабайку. Це вже втретє у нашому місті. Участь взяли спортсмени з різних куточків України  і з-за кордону. Хоча організатори кажуть, іноземних учасників менше. А все через військові дії та інформаційну війні Росії проти України.

Андрій Єгельницький у Тернополі вже не вперше. Спортсмен у нашому місті вже брав участь у змаганнях позаторік. Андрій приїхав з Донецька. Він – шестикратний чемпіон України з перегонів на водних мотоциклах та двократний у фристайлі. Хлопець каже, траса на тернопільському ставі чудово підходить для проведення таких змагань.

– Наша федерація дуже постаралася і зробила дуже цікаву трасу. Такої ще не було. Це аналог більш європейський, – каже Андрій ЄГЕЛЬНИЦЬКИЙ, учасник змагань з Донецька.

Андрій розповідає, змагання у Тернополі цього року – особливі, бо вони свідчать про єднання усіх українців Сходу і Заходу:

– Я дуже хочу повернутися у своє рідне місто Донецьк. Я ще дуже хочу, щоб Україна була єдина і щоб ми разом від Донецька до Тернополя всі дружили і трималися разом.

Та не лише з Донецька, а й з Криму приїхав учасник. Сергій АНДЬОНОВ родом з Алушти. Каже, рідні не боялися відпускати його на Захід.

Дуже люблю західну Україну і навіть вмію розмовляти на українській мові. Західна Україна – це наша друга Батьківщина. Ми тут влітку на аквабайках, а взимку на лижах і сноуборді. Ми дуже любимо західну Україну, тому всім щирим українцям – Слава Україна! – заявляє учасник змагань із Криму Сергій АНДЬОНОВ.

Більшість учасників змагань саме з України. Організатори кажуть, ситуація в нашій державі вплинула на кількість учасників, які мали приїхати із-закордону.

– У попередній реєстрації було заявлено близько п’яти країн, а приїхало, на жаль, тільки чотири. Кількість, якщо ми чекали, наприклад, шість спортсменів з Литви, а приїхало двоє. Якщо ми очікували з Польщі спортсменів, то вони взагалі не приїхали. Я недавно був на міжнародних змаганнях у Литві і мені люди реально говорили, що їм страшно їхати в країну. Та пропаганда російська, яка проходить по міжнародних каналах, то вони спотворюють ситуацію в нашій країні і залякують людей, – каже Вадим КОРОВИЦЬКИЙ, віце-президент Федерації аквабайку України

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here