![vlcsnap-2022-04-19-18h42m19s283](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/vlcsnap-2022-04-19-18h42m19s283-640x360.png)
У Тернополі продовжують збір літератури для українських переселенців за кордон. Цього разу їх доправлять у польське місто Леґніцу. Тернополян просять долучатись та приносити книги українською до міських бібліотек та їх філій.
У Тернополі продовжують збір літератури для українських переселенців за кордон. Цього разу їх доправлять у польське місто Леґніцу. Тернополян просять долучатись та приносити книги українською до міських бібліотек та їх філій.