додому благоустрій У Тернополі продовжують встановлювати нові світлофори

У Тернополі продовжують встановлювати нові світлофори

412

Нові світлофори сьогодні монтували на перехресті вулиці Руської і Танцорова, поблизу Надставної церкви. Водії, котрі виїжджали з вулиці Танцорова, неодноразово нарікали, що їдуть наосліп, скарги взяли до уваги. Світлофори будуть світлодіодними та регулюватимуться диспетчерським пультом керування світлофорами. Запрацюють нові регулювальники руху з 1 грудня.

Попередньо два нових світлофорних об'єкти у Тернополі встановили на вулиці  Козацькій та Злуки. На черзі – перехрестя поблизу Надставної церкви. Старому світлофору уже більше 20 років, він часто псувався, а найгірше те, що водії, котрі виїжджали з вулиці Танцорова, їхали наосліп.

Олег Ліхіцький, начальник КП "Тернопільміськсвітло": "Сталось так, що виїзд з вулиці Танцорова практично унеможливлює правильний виїзд. Виникає ситуація, в якій водії з вулиці Танцорова не бачать який світлофор світиться, тому що вони виїжджають з другої сторони і перед цим не було забезпечено нормального проїзду. Новий проект передбачає додатковий об'єкт, який будуть бачити водії з вулиці Танцорова.  І разом з тим міняються всі світлофори на нові".

Нові світлофори будуть світлодіодними, регулюватимуться диспетчерським пультом керування світлофорами. Щоправда для того, аби вони запрацювали, треба ще чимало зусиль та часу. Планують, що нові світлофори запрацюють з 1 грудня. Тим часом діючі регулювальники руху не вимикатимуть. Тому, запевняють, незручностей для водіїв не буде.

Олег Ліхіцький, начальник КП "Тернопільміськсвітло": "Поки ми не поставимо нового, буде старий працювати в штатному режимі, заміна сама буде проходити буквально півдня. Коли ми встановимо програму, старі зріжемо, а новий включимо, я думаю, що до 1 грудня повинні зробити, це прогнози, але я думаю встигнемо зробити".

Сьогодні до диспетчерського пульту керування світлофорами підключено 14 міських регулювальників руху. На перспективу з пульта керуватимуть усіма світлофорами Тернополя. Уже наступного руху нові світлофори з'являються у центральній частині міста – від Збаразького кільця і до Надставної церкви.