додому благоустрій У Тернополі продовжують ремонтувати дороги

У Тернополі продовжують ремонтувати дороги

666

У Тернополі продовжуєть ремонтувати дороги. Сьогодні клали вирівнювальний шар на вулиці Живова, до обіду маршрутки та автобуси їздили по звичному графіку, а вже пообіді проїзд перекрили повністю. Увесь транспорт курсував вулицею Острозького. Крім цього частково обмежили рух на вулицях Текстильній, Січових Стрільців, Соломіїі Крушельницької, Богдана Хмельницького та на Збаразькому кільці. Завтра, 19 квітня, продовжать стелити асфальт на вулиці Живова, а з 9 години ранку повністю перекриють вулицю 15 Квітня. Також обмежать проїзд на вулиці Текстильній.

На ділянці дороги вулиці Живова: від Оболоня до Шептицького робота у розпалі. Уже вирізані ями видувають спеціальною технікою від пилу і стелять вирівнювальний шар асфальту. Лише на цю ділянку дороги необхідно близько чотирьохсот тонн асфальту та 995 тисяч гривень. Відповідно до угоди, гарантія на покладене дорожнє полотно – 2 роки.

– Спочатку робляться ремонтні карти. Далі ремонтні карти очищаємо від пилу, наноситься емульсією мурайдер, після цього проводиться вирівнювання ремонтної карти, вибоїни вирівнюються під загальний профіль, потім стає асфальтовкладчик і роблять вирівнюючий шар асфальтобетону, – розповідає головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради Ярослав Копча.
 Через те, що вулиця Живова була однією з найгірших в місті, роботи чимало, кажуть комунальники. Капітально ремонтуватимуть цю дорогу наступних кілька днів. Відтак рух автомобілів та громадського транспорту будуть обмежувати. Крім цього капітальний ремонт передбачений на ділянках доріг інших вулиць – Соломії Крушельницької, 15 Квітня. Загалом 19 ділянок. Далі перейдуть до поточного ремонту.

– Ведуться роботи на вулиці Текстильній, там працює фреза. А коли будуть стелити асфальт, то там буде також перекрита та діляночка. На Збаразькому кільці виконуються роботи із поточного ремонту, так само поточний ремонт на вулицях Січових Стрільців, Богдана Хмельницьког оі на вулиці Руській, – каже Ярослав Копча.

В п'ятницю, 19 квітня, стелитимуть асфальт на вулиці Живова, а також обмежать проїзд на вулиці Текстильній, Руській, Січових Стрільців та на Збаразькому кільці. А вулицю 15 Квітня повністю перекриють з 9 до 21 години.