додому благоустрій У Тернополі продовжують ремонтувати дороги та встановлювати тротуари

У Тернополі продовжують ремонтувати дороги та встановлювати тротуари

582

Сьогодні  комунальники активно працювали на вулицях Гайовій, Спортивній та Симоненка. Проїзд дорогою на вулиці Морозенка уже відкрили, залишилось ще нанести розмітку. До початку морозів мають відновити ще кілька міждворових проїздів та відремонтувати прибудинкові території на вулиці Злуки та Богдана Лепкого.

Капітальний ремонт на вулиці Гайовій майже завершений. Сьогодні тут облаштовують тротуари. Верхній шар асфальту від вулиці Замонастирського до вулиці Гайова бічна стелитимуть наступного року. Також на 2014 запланований капітальний ремонт другої частини вулиці Гайової – до об'їзної дороги Тернополя.
 
Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради:
"Так само ведуться роботи на вулиці Спортивній, там втілюється в життя схема організації дорожнього руху, включно з світлофорним об'єктом новим, і з проведенням капремонту ділянки вулиці Спортивної".

На вулиці Симоненка цього тижня планують встановити усі необхідні дорожні знаки та завершити малювати дорожню розмітку пішохідних переходів. Дорога на вулиці Морозенка, а також встановлення зупинки громадського транспорту, коштували міському бюджету майже мільйон гривень.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільскої міськради: "Так само ведуться роботи з капітального ремонту прибудинкової території вулиці Злуки 41,43. На даний час там виконуються роботи з облаштування мереж дощової каналізації. Проводяться так само роботи міждворового проїзду вулиці Богдана Лепкого і в районі садіків".