додому благоустрій У Тернополі продовжать ремонтувати набережну ставу

У Тернополі продовжать ремонтувати набережну ставу

625

У Тернополі продовжать ремонтувати набережну ставу. У найближчий місяць міськрада планує капітально відремонтувати частину набережної до замку. Укріпити берег, зробити новий паркан та встановити бруківку  – такі завдання поставили перед будівельниками. Коштуватиме ремонт 1 мільйон 700 тисяч гривень.

У парку імені Тараса Шевченка робота кипить. Спочатку набережну тернопільського озера підсилять каменем. Пізніше будівельники демонтують огорожу, відремонтують парапет і  приступлять до мощення бруківки.

– На даний час в нас люди працюють, 6 чоловік, по демонтажу огорожі. І це стоїть техніка спеціальна, яка займається підсипкою каменя з боку озера від підмивання грунту. Будуть люди сюда добавлятися, буде зніматися асфальт, буде робитися основа під бруківку. І, відповідно, всьо буде йти по графіку. Дані роботи ми думаємо закінчити за місяць-півтора, – розповідає перший заступник начальника будівельного управління Володимир Дубина.

Окрім ремонту набережної, парк імені Тараса Шевченка цьогоріч оновлять. Вже незавдовго центральний парк міста озвучать. Для гарного настрою людей, які відпочиватимуть, буде звучати музика.  До 1 червня планують завершити ремонт дитячого майданчику. На місці старих гойдалок і гірки-ракети встановлять нові. Вже незадовго планують завершити і ремонт фонтану "Каскад".  Водограй укріплять, замінять внутрішні мережі та встановлять нову підсвідку. Зовнішній вигляд "Каскаду", обіцяють у міськраді, змінювати не будуть.   

– Згодом почнуться роботи по укріпленню підпірних стінок, які знаходяться у парку Шевченка. Ремонтні роботи по сходах, які знаходяться за хрестом, де традиційно освячують воду. Також плануємо до святкування річниці Хрещення Русі зробити реконструкцію і оновлення місця, де проводяться всі роботи з освяченням води, де відбуваються святкові заходи. Він буде мати оновлений вигляд, який вже у липні тернополяни зможуть побачити, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Усі роботи у парку імені Тараса Шевченка завершити планують до святкування Дня міста, 28 серпня.