додому суспільство У Тернополі продавали картини, аби назбирати грошей на велосипеди

У Тернополі продавали картини, аби назбирати грошей на велосипеди

337

Благодійний аукціон картин під назвою «Час мистецтва – час добра» провели напередодні у Художньому музеї Тернополя. Організатори – громадська організація «Велоакадемія». Картини на велотематику – тернопільських митців.

Благодійний аукціон картин у Тернополі проводять вперше. 12 картин на велотематику йшли з молотка одна за одною за символічними цінами від 80 гривень. За зібрані гроші планують придбати два велосипеди для підлітків з малозабезпечених сімей чи сиріт.

Руслан Тхорик, представник ГО "Велоакадемія": "Велосипеди будуть для дітей до 14 років, плануємо один для дівчинки,один для юнака. На кожній картині зображений сюжет на велотематику, це велосипед з квітами, французький велосипед. Художники намалювали картини безкоштовно і нам дали на благодійний аукціон".

Аби купити один велосипед необхідно щонайменше від 600 до 900 гривень. Організатори сподіваються, що під час аукціону картин суму на два велосипеди обов'язково назбирають.

Руслан Тхорик, представник ГО "Велоакадемія": "Велосипед орієнтовно для дитини такого віку коштує 600 -700 гривень, приблизно в тих рамках, звичайно якісний влосипед коштує від 2 тисяч, ну ми вибрали такий – мінімум, що ми можемо зробити".