додому Новини У Тернополі презентували виставку фотографій “Добро спасе світ”

У Тернополі презентували виставку фотографій “Добро спасе світ”

369

У Тернополі вперше презентували виставку фотографій "Добро спасе світ" в рамках міжнародного соціально-значимого проекту "Я вибираю доброзичливість." На виставці представили роботи і професіоналів, і фотографів-аматорів. Фотовиставку "Добро спасе світ" вже бачили в багатьох містах України, Молдови та Росії. У Тернополі виставку можна подивитись в Українському домі "Перемога".

– Виразити у фотографії настрій людини, настрій доброзичливості не так то легко. Тому що аматорські фотохудожники і навіть професійні художники не завжди звертаються до цієї теми. Тут якщо глянути в кожну фотографію, яка відображає стан чи дитини, чи дорослої людини, чи навіть якоїсь іншої людини передає приємний настрій і надихає на те, щоб людина могла в подальшому творити добро, – розповідає заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міськради Василь Кармазин.

На окремих картинах фотохудожників є написи, взяті з народної мудрості. Якщо уважно  їх прочитати, людина стає добрішою, перебуває в гармонії з природою. Ініціатори виставки –  Президент республіканського центру неурядових організацій "Гармонія" та національний координатор Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумарис з Молдови. Долучитися до фотовиставки можуть і тернополяни.

– Вчора в нас були представлені їх працівники, які збирали інформацію про наших тернополян, які в захотіли вступити в цю асоціацію, стати її членами, а також можуть подавати свої фотографії, які потім разом з тим проектом будуть втілені в інших містах, і України, і Молдови, – каже Василь Кармазин.

Триватиме виставка "Добро спасе світ" в Українському домі "Перемога" до 17 лютого.