додому культура У Тернополі презентували виставку ”Благодійність крізь призму об’єктиву”

У Тернополі презентували виставку ”Благодійність крізь призму об’єктиву”

612

Виставку “Благодійність крізь призму об’єктиву” представили в Українському домі Перемога у Тернополі. Найкращі сорок фотографій, обрані з понад п’ятисот, які надійшли з усіх куточнів України. Дана фотовиставка занурює у реалії життя українців, їхні буденні турботи, мрії та очікування. Кожна світлина розповідає свою історію, за якою стоять люди варті уваги та пошани.

-Дана фотовиставка називається ”Благодійність крізь призму об’єктиву”, це представлено сорок фотографій миті благодійності. Найперше, це є діти, які постраждали від війни і також різні кадри де можна простежити благодійність. Фотовиставка, це такий перед старт відкриття кіно форуму, який також буде показувати фільми, так само, безкоштовно і ми такими двома заходами об’єднуємось.

Щороку благодійна  фотовиставка занурює у реалії життя українців, їхні буденні турботи, мрії та очікування. Кожна світлина розповідає свою історію, за якою стоять люди: герої фронту, благодійники і філантропи, переселенці, вихованці сиротинців, численні організації і компанії, донори та усі українці, небайдужі до соціальних питань у суспільстві.

Насправді зараз така пора, коли потрібно уже творити добро, свята починаються і багато людей ходять в дитячі будинки, дарують дітям подарунки, роблять добрі справи, просто об’єднуються в сім’ї, їздять до родичів. Насправді от показати, яка благодійність може бути до інших людей. За кожною картиною стоять люди, які насправді щось робили, або люди які чого потребують.

Нині виставка мандрує різними містами України. Організатори вірять, що тисячі українців, які вже відвідали чи тільки збираються відвідати фотовиставку, іншими очима дивитимуться на світ, і у їхніх серцях неодмінно зросте відсоток добра і чуйності до оточуючих.