додому Новини У Тернополі презентували студентські та учнівські роботи на антикорупційну тематику

У Тернополі презентували студентські та учнівські роботи на антикорупційну тематику

1244

Корупція очима дітей. Громадська організація “Нівроку” презентувала студентські та учнівські роботи на антикорупційну тематику. 20 навчальних закладів області долучилися до конкурсу. 

Громадська організація “Нівроку” ще у вересні оголосила конкурс на атикорупційну тематику. Діти віком від 10 до 16 років мали можливість подавати свої роботи у двох номінаціях: малюнок та малі літературні форми.

– Під час наших зустрічей з дітьми, з молоддю, знаєте, такий досить цікавий фактор був встановлений, хоча це не було передбачено нашим проектом. Але ми вирішили, все-таки, зробити таке спілкування безпосередньо з дітьми, і виявилося, що діти дуже чудово розуміють, при чому уже з десятирічного віку починаючи, що таке корупція. І вони всі, коли їх питаєш “як ви це сприймаєте?”, перше питання у всіх практично вікових категоріях – це було питання несправедливість, – каже керівник проекту “ТО Нівроку” Ольга Мазаєва.

Зі слів організаторів, до конкурсу долучилося 20 навчальних закладів нашої області. Переможців конкурсу оголосять уже 14 листопада.