додому Головні У Тернополі презентували стрічку “На день ближче до Перемоги” за участю 105...

У Тернополі презентували стрічку “На день ближче до Перемоги” за участю 105 бригади

2679
У Тернополі презентували документальну стрічку “На день ближче до Перемоги”. Її головними героями стали військовослужбовці 105 окремої бригади територіальної оборони. Зйомки відбувалися і на фронті, і у лікувальних закладах, де перебувають бійці. Більше про фільму – далі.
В перші дні повномасштабного вторгнення вони стали на захист своїх родин та країни. Адже розуміли – ворога потрібно зупинити.

Вони – люди різних професій, але після після 24 лютого стали воїнами Збройних Сил України. Документальну стрічку “На день ближче до Перемоги” презентували у Тернополі. У фільмі відзняли 16 історій про військовослужбовців та військовослужбовиць, які захищають Україну від російських окупантів. Зйомки відбувались як на фронті, так і у лікувальних закладах.

Юрій Кульпа, начальник служби зв`язків з громадськістю 105 окремої бригади територіальної оборони, розповідає: “Ніхто з них не жаліє про те, що так склалося в їхньому житті. Навіть спілкуючись із пораненим бійцем, який втратив обидві руки, Юрієм Трохименком, він сказав, що для нього це геройство, бути корисним державі своїй сім`ї, батьківщині”.

У зйомках фільму взяли участь військові 105-ї окремої бригади територіальної оборони. Серед них – молодший сержант Михайло Онишко.

Михайло Онишко, військовослужбовець, ділиться: “Увага – це завжди приємно. Але мені здається, що буде приємніше коли побачать нас наші рідні, друзі, близькі навіть може незнайомі. Бо тепер всі дуже хороше ставляться до військових. Можливо це ще один крок такого розуміння військової служби”.

Крім цього, у фільмі також є історії волонтерів та рідних загиблих бійців.

Під час презентації фільму захисникам та рідним загиблих вручили почесні грамоти.

Документальна стрічка “На день ближче до Перемоги” з`явиться у відкритому доступі вже до Дня захисника України.