Головна культура У Тернополі презентували проект “Україна! Ми є!”

У Тернополі презентували проект “Україна! Ми є!”

328

Підтримка української культури та створення позитивного іміджу України у світі. Саме це має на меті реалізація проекту "Україна – ми є! ". У Тернополі проект презентували в Українському домі "Перемога". Демонстрація вишивки колекції Віри Матковської, сучасного одягу з елементами вишивки, фотовиставка, презентація української пісні, слова, не обійшлось і без дегустації традиційного українського борщу з пампушками.

Проект "Україна. Ми є!" покликаний репрезентувати українську культуру, традиції, звичаї, ментальність та суверенну державу загалом. Мета проекту – презентація України в країнах Європи, бо там, розповідає Віктор Притулко, про нашу країну знають дуже мало.

– Ми вирішили показати Європі, що Україна є, що Україна це не країна хаосу, не країна постійних революцій, а Україна – це країна високо духовна, високо культуран держава, держава, в якій настільки древні традиції, що, напевно, кожна дитина, кожен елемент побуту є просякнутий, – розповідає керівник проекту "Укаїна ми є" Віктор Притулко.

Під час виставки учасники дегустували й українські страви, зокрема, борщ з села Скоморохи Львівської області.

– Готувати вчила його бабуся, мама, такий бощ вийшов традиційний український борщ з пампушками. На реберцях, свинних, бурячок, морква, зажарка, і основний секрет, це бабуся вчила до піджареного бурячка дати трішки цукру та оцту і трішки сметани.

Показ української вишивки колекції Віри Матковської, сучасний одяг з елементами вишивки, українська пісня та цікава фотовиставка. Усе це демонстрували в Українському домі "Перемога". Проект "Україна. Ми є !" презентують і в різних містечках багатьох країн світу, розповідає колекціонерка українського одягу Віра Матковська. І не тільки презентують, а й розповідають про усі особливості українських звичаїв та традицій.

Виставку відвідали чимало тернополян та гостей міста. Більше про цю подію незабаром у програмі "Погляд зблизька" на каналі TV-4.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here