додому Новини У Тернополі презентували нову політичну партію “Український дім”

У Тернополі презентували нову політичну партію “Український дім”

628

У Тернопільській Університетській лікарні щодня проходять лікування близько семи сотень пацієнтів. І майже 15-20 відсотків із них – це люди, які не можуть самостійно пересуватися після медичного втручання. Тому інвалідні візки – тут річ потрібна. Зважаючи на це, політична партія “Український дім”  подарувала медичному закладу необхідні візки та піжами.

-Засоби для транспортування пацієнтів, надважливе. Важливо мати білизну, комплекти білизни, які використовуються  під час лікування хворих. Звичайно, це для нас актуально і важливо, і ми надіємось на майбутню співпрацю

Це перша допомога від “Українського дому” у Тернополі, проте за період існування їхньої партії, допомогу отримали лікувальні заклади п’ятнадцяти областей нашої країни. Політичну партію “Український дім” створили не так давно. Охочі змінити нашу країну на краще об’єднались у квітні та заснували нову політичну партію.

– Практично кожен qшов воювати за що?  За свою сім’ю, за свій дім, за свій рід, за своїх дружин, за свою землю. Тому “Український дім”. Тому що останніх 300 років ми не мали своє держави, по-чесному. Дежрава у нас була за часів Русі. Тому треба відбудувати той наш “Український дім”

За більш ніж півроку, “Український дім” створили по всій країні.  Нині у шістнадцятьох областях є свої осередки. Тепер же, обласну організацію презентували у Тернополі.

– Все таки ми бачимо, таких людей, які не хочуть, щоб Україна жила в сім’ї дружній, а ворогувала. бачте, у нас сьогодні і війна, і бачимо роздор і не має тої стабільності, яка би мала бути в Україні. Шоб наш народ жив в добрі, в злагоді.

Також,  презентації осередку у нашому місті, політичні діячі поклали квіти пам’ятнику Небесної сотні.