додому суспільство У Тернополі презентували нову автоматизовану систему управління відображенням мунципальних даних

У Тернополі презентували нову автоматизовану систему управління відображенням мунципальних даних

569

Знайти інформацію про свій будинок, який ЖЕК його обслуговує, який депутат у Вашому окрузі чи як заїхати у двір – тепер нескладно. У Тернополі сьогодні презентували нову автоматизовану систему управління відображенням мунципальних даних. Зручною вона буде як для туристів, які зможуть ознайомитись із туристичними маршрутами та визначними місцями, так і для тернополян, які зможуть шукати тут корисну для себе інформацію.

На новому сайті mape.te.ua – кілька основних блоків, де можна знайти текстову та фотоінформацію про вулиці міста, транспортні та туристичні маршрути, інфрастурктуру, житлово-комунальне господарство, забудови та обраних депутатів.

Святослав Фальчук, один із розробників сайту: "Це є не простий сайт-візитка, тут маса роботи пророблена в самому написанні цієї карти, тому що ходилося, фотографувалося – всі фасади, робилися оті всі переулки, уточнялися зупинки".

Для тих, хто в нашому місті вперше – розділ "Туризм", де можна переглянути фото визначних місць Тернополя та 5 туристичних маршрутів. Цей розділ, обіцяють у міській раді, буде поповнюватись та дублюватись англійською. Гості міста у розділі "Маршрути" без проблем зможуть подивитись, якою маршруткою чи тролейбусом їм найзручніше буде доїхати до місця призначення і як виглядає зупинка, на якій треба вийти. Тернополяни ж на сайті мейп те юей можуть ознайомитись із новими забудовами, глянути на місцерозташування та адресу аптек, шкіл, ресторанів, комунальних установ, розважальних закладів, подивитися який ЖЕК обслуговує їх будинок, який у нього графік роботи та хто з депутатів закріплений за їх округом.

Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міськради: "Дуже багато наших жителів міста не знають, хто є депутатом від їхнього району, де депутат приймає, тому цей ресурс сьогодні теж дає можливість людині зайти і теж побачити інформацію про цей ресурс".

А ще, аби не кружляти колами у незнайомому мікрорайоні, на сайті можна подивитись, як заїхати до того чи іншого будинку.

– От вулиця Котляревського проходить, 33-й будинок, 33-А знаходиться біля 33-го. Коли ми заходим, 37, а 39-го немає взагалі, а 39-А, до нього можна заїхати між 43-м і 45-м будинком, або з вулиці Чехова.

Автоматизована система управління відображенням мунципальних даних – це спільний проект міської ради та інтернет-ресурсу 109.te.ua. Знайти його можна за адресою mape.te.ua, або натиснувши на банер, який знаходить у правому нижньому кутку на головній сторінці сайту тернопільської міської ради. Тут також можна залишити свої скарги, пропозиції та пропонувати інформацію, якої не вистачає.