Головна суспільство У Тернополі презентували нову автоматизовану систему управління відображенням мунципальних даних

У Тернополі презентували нову автоматизовану систему управління відображенням мунципальних даних

420

Знайти інформацію про свій будинок, який ЖЕК його обслуговує, який депутат у Вашому окрузі чи як заїхати у двір – тепер нескладно. У Тернополі сьогодні презентували нову автоматизовану систему управління відображенням мунципальних даних. Зручною вона буде як для туристів, які зможуть ознайомитись із туристичними маршрутами та визначними місцями, так і для тернополян, які зможуть шукати тут корисну для себе інформацію.

На новому сайті mape.te.ua – кілька основних блоків, де можна знайти текстову та фотоінформацію про вулиці міста, транспортні та туристичні маршрути, інфрастурктуру, житлово-комунальне господарство, забудови та обраних депутатів.

Святослав Фальчук, один із розробників сайту: "Це є не простий сайт-візитка, тут маса роботи пророблена в самому написанні цієї карти, тому що ходилося, фотографувалося – всі фасади, робилися оті всі переулки, уточнялися зупинки".

Для тих, хто в нашому місті вперше – розділ "Туризм", де можна переглянути фото визначних місць Тернополя та 5 туристичних маршрутів. Цей розділ, обіцяють у міській раді, буде поповнюватись та дублюватись англійською. Гості міста у розділі "Маршрути" без проблем зможуть подивитись, якою маршруткою чи тролейбусом їм найзручніше буде доїхати до місця призначення і як виглядає зупинка, на якій треба вийти. Тернополяни ж на сайті мейп те юей можуть ознайомитись із новими забудовами, глянути на місцерозташування та адресу аптек, шкіл, ресторанів, комунальних установ, розважальних закладів, подивитися який ЖЕК обслуговує їх будинок, який у нього графік роботи та хто з депутатів закріплений за їх округом.

Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міськради: "Дуже багато наших жителів міста не знають, хто є депутатом від їхнього району, де депутат приймає, тому цей ресурс сьогодні теж дає можливість людині зайти і теж побачити інформацію про цей ресурс".

А ще, аби не кружляти колами у незнайомому мікрорайоні, на сайті можна подивитись, як заїхати до того чи іншого будинку.

– От вулиця Котляревського проходить, 33-й будинок, 33-А знаходиться біля 33-го. Коли ми заходим, 37, а 39-го немає взагалі, а 39-А, до нього можна заїхати між 43-м і 45-м будинком, або з вулиці Чехова.

Автоматизована система управління відображенням мунципальних даних – це спільний проект міської ради та інтернет-ресурсу 109.te.ua. Знайти його можна за адресою mape.te.ua, або натиснувши на банер, який знаходить у правому нижньому кутку на головній сторінці сайту тернопільської міської ради. Тут також можна залишити свої скарги, пропозиції та пропонувати інформацію, якої не вистачає.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here