Головна Головні У Тернополі презентували книгу Сергія Лойка про українських кіборгів “Аеропорт”

У Тернополі презентували книгу Сергія Лойка про українських кіборгів “Аеропорт”

417

vlcsnap-2015-09-14-15h42m57s200Роман, який поставив рекорд попередніх замовлень художньої літератури в Україні, презентували у Тернополі. “Аеропорт” – саме таку назву має роман. Його автор – єдиний іноземний кореспондент, який був в Донецькому Аеропорту, Сергій Лойко.

Під час написання роману “Аеропорт” єдиний іноземний кореспондент, який був у Донецькому аеропорту, Сергій Лойко записав більше 40 годин інтерв’ю з кіборгами, військовими. “Аеропорт” – це не хроніка, а художній вимисел, побудований на реальних фактах, каже автор роману.

– В мене 12 годин інтерв’ю з тими, хто захищав аеропорт в останні хвилини і вижив у цій м’ясорубці. Це не хроніка, не документалістика. Аеропорт для мене-  це символ, символ цієї війни. Якщо здача Криму без бою – це було дно, то аеропорт, його захист показав, наскільки українці сильні духом і готові захищати свою Батьківщину, – розповідає автор роману “Аеропорт” Сергій Лойко.

Автор “Аеропорту” отримав у США ряд журналістських нагород за свої матеріали з України. Одна зі студій у Голівуді веде переговори про екранізацію статей Сергія Лойка, що вийшли в американському виданні Los Angeles Times. Під час презентації роману у Тернополі організували акцію“Подаруй солдату книгу”. Кожен міг купити роман, написати побажання солдату, згодом зібрані книги передадуть українським військовим.

– Це придумав не я, це керівник промоутерської компанії, продюсер проекту Вікторія Бутенко. Хто хоче може їх купити, підписати і ці книги Вікторія передасть у госпіталі, воєнні частини, їх віддають солдатам безкоштовно. Кожен на книзі пише побажання, хлопець відкриває книжку і в нього сльози від щастя, що про нього не забули, – каже Сергій Лойко.

Після зустрічі в Тернополі, Сергій Лойко їде з України презентувати книгу за кордоном.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here