Головна благоустрій У Тернополі презентували інтерактивну карту прибирання міста

У Тернополі презентували інтерактивну карту прибирання міста

817

vlcsnap-2016-03-02-12h04m36s731Хто прибирає Тернопіль і куди звернутися із зауваженнями, якщо вам щось не подобається? Від тепер відповідь на ці питання доступна усім мешканцям міста. Інтерактивна карта прибирання Тернополя, яка розміщена на сайті муніципальних даних міста, інформує про те, які території прибирає ЖЕК, ОСББ, приватні підприємці чи інші установи та організації. Кожна ділянка позначена різним кольором. Є на карті і контактні номера телефонів.

1 березня в Тернополі розпочався двомісячник благоустрою, тому саме сьогодні у міській раді відбулася презентація Інтерактивної карти прибирання міста. Розміщена вона на сайті karta.te.ua Така карта дає можливість всім охочим чітко бачити межі територій, які прибирає ЖЕК, ОСББ, приватні підприємці чи інші установи та організації, а також номер телефону та прізвище керівника, до якого потрібно звертатись у разі неналежного прибирання певної ділянки.

– Почався двомісячник благоустрою і зараз дуже важливо, щоб кожен суб’єкт господарювання, кожен ЖЕК, ОСББ розуміли свою територію, що вони мають поприбирати. І тільки в поєднанні цих розумінь ми можемо сказати, що наше місто може бути чистим, – розповідає заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради Олег Соколовський.

– Якщо будуть нарікання на неналежне прибирання комунальними службами, ЖЕКами і не буде належного реагування по телефонах, які сьогодні презентують, звертайтеся до нас на цілодобову гарячу лінію 15-8о, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

На сайті міської ради розміщена табличка: автоматизована система управління відображенням муніципальних даних. Там і знаходиться інтерактивна карта прибирання міста. У міській раді кажуть, що сайт оновлюють задля зручнішого користування. Наразі у школах міста оголосили конкурс, за вимогами якого учні мають скласти невелике оповідання про вулицю, на якій живуть. Деякі із варіантів уже розмістили на сайті.

– Я жив на вулиці Чалдаєва. Учениця 3 класу не написала про історію, але написала, що ця вулиця їй подобається, і ми із задоволенням цю інформацію розмістити. І далі інформація про кожну вулицю, на честь кого вона називається, буде розміщена на сайті, – говорить начальник управління стратегічного розвитку Тернополя Юрій Дейнека.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here