додому Новини У Тернополі презентували інформаційно-координаційну платформу для внутрішньо переміщених осіб

У Тернополі презентували інформаційно-координаційну платформу для внутрішньо переміщених осіб

507
У Тернополі презентували інформаційно-координаційну платформу для внутрішньо переміщених осіб. Це сайт, на якому містяться новини та актуальна інформація про громадські організації, благодійні фонди, культурні заходи та ряд інших послуг, які допоможуть швидше адаптуватися у місті чи області переселенцям. 

Знайти усю потрібну інформацію, якщо ви переселенець та проживаєте у файному місті, тепер легко. Днями у Тернопільській обласній військовій адміністрації презентували інформаційно-координаційну платформу для внутрішньо переміщених осіб.

“Знайти потрібну інформацію часто буває досить складно. Пересічним внутрішньо-переміщеним особам це вдається не так легко. Тому моєю такою особистою мрією вже багато років було створення єдиного центру, єдиної платформи на якій було б сконцентровано максимальну кількість інформації, яка стосується внутрішньо-переміщених осіб”, – розповіла Яна Шкуратова, голова ради з питань внутрішньо переміщених осіб Тернопільської ОВА.

На платформі представлена актуальна інформація про громадські організації, благодійні фонди, спеціалістів, які надають юридичні та психологічні консультації, актуальні новини та заходи. Також всі охочі можуть дізнатися інформацію у сфері медицини, освіти, культури, спорту, адміністративних та інших послуг. Платформа оснащена інтерактивними дашбордами, що додає користувачам додаткові зручності у пошуку інформації.

“В кожній категорії є опис тієї чи іншої послуги. Для прикладу відкриємо послугу “Реєстрація ВПО”. Тут йде повний та детальний опис цієї послуги, а також йде покрокова інструкція, як цю послугу отримати: від підготовки документів, які потрібно підготувати для отримання послуги, навіть присутні шаблони документів, зразки заяв і тому подібне”, – зазначив Сергій Вербовий, заступник директора департаменту цифрової трансформації Тернопільської ОВА.

Фахівці говорять, платформа перш за все спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам, їх координацію та швидку адаптацію у місті та області. За словами голови ради ВПО в області, розробкою інформаційно-координаційної платформи займався департамент цифрової трансформації Тернопільської ОВА.