додому Новини У Тернополі працюють фірми, яких міліція підозрює у шахрайстві

У Тернополі працюють фірми, яких міліція підозрює у шахрайстві

381

vlcsnap-2015-03-25-16h54m16s169У Тернополі працюють фірми, яких міліція підозрює у шахрайстві. Роботу двох правоохоронці вже зупинили. Ці фірми робили вигляд, що допомагають знайти роботу та винайняти помешкання. Начальник міліції Тернопільщини пояснює, довести факт шахрайства надзвичайно важко, тому звертається до людей, уважно читайте документи, не платіть гроші, якщо послуги ще не отримали, підозрюєте, що вас надурили, негайно йдіть у міліцію.

90 тисяч гривень видурених грошей і 35 ошуканих клієнтів. І це результат діяльності лише однієї фірми, яка деякий час працювала у центрі Тернополя.

– Відкрито розказую інформацію, хай подадуть на мене в суд, але громадяни повинні знати. Фірма Інмарс 2014 почала діяти з 14.02.2015 по Руській, 8 кв. 47. Зареєстрована фірма в Одесі. На прізвище, не буду називати прізвище. Чоловіка, який зареєстрований у Запорізькій області. Фірма надавала послуги: пошук житла – 1000 гривень, пошук роботи – вартість послуг від 250 до 400 гривень, – розповів начальник УМВСУ в Тернопільській обл. Олександр Богомол.

Люди, які гроші заплатили, але послуг не отримали, почали масово звертатись у міліцію. Як наслідок: розслідування, порушене кримінальне провадження, обшук. Але довести факт шахрайства дуже важко, пояснює начальник міліції. З усіма клієнтами укладені договори, які передбачають надання лише консультативних послуг. 12 тисяч гривень і 14 звернень у міліцію. Це вже результати роботи іншої фірми, яку також підозрюють у шахрайстві.

– Друге підприємство на Шевченка. Інтекскомпані. Аналогічна система шахрайства. Шахраї прикриваються договором, – каже Олександр Богомол.

Олександр Богомол запевняє, що міліція спробує знайти докази шахрайства цих двох фірм. А людям радить уважно читати документи, які підписуєте. Не платити гроші авансом. Якщо маєте підозри щодо чесності роботи, одразу звертайтесь до правоохоронців.