![vlcsnap-2022-11-09-17h20m18s419](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/vlcsnap-2022-11-09-17h20m18s419-640x360.png)
З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україні запрацювали 50 мобільних бригад підтримки постраждалим від війни. Команди розмістили в 11 областях, зокрема, і на Тернопільщині. Такий проєкт реалізовує “Українська фундація громадського здоров`я” спільно з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Управлінням Національної соціальної сервісної служби в Тернопільській області. Як фахівці допомагають людям – знає Тетяна Скиба.