додому суспільство У Тернополі попит на євросимволіку

У Тернополі попит на євросимволіку

704

У Тернополі попит на євросимволіку. Сьогодні ми перевірили, де можна купити прапорці, стяги та стрічки. Серед трьох магазинів у центрі міста лише в одному знайшли стяг Європейського союзу і коштує він недешево. Продавці кажуть: маленькі прапорці завезуть найближчим часом.

Ціна на маленькі прапорці у магазинах Тернополя коливаються – від 6 до 10 гривень. В одному із магазинів у центрі міста нам розповіли: таких прапорців мали 20, але день-два і всі розкупили. Зараз замовляють ще. Щоправда залишився в магазині один стяг Європейського союзу, але вартує він 280 гривень.

Продавець каже, що сьогодні від ранку покупці приходять у магазин і запитують про європейську символіку. Жінка каже: симовліка ЄС популярністю користувалася завжди. З проханням підтвердити "наочно" свою прихильність до ЄС закликали городян через соцмережі. "Активно застосовувати символіку Європейського союзу, прикрасити ними свої будинки і прибудинкові території" – таке повідомлення опубліковану у спільноті "Євромайдан. Тернопіль" в соцмемережі "ВКонтакті."

Нам вдалося поспілкуватися телефоном із представником підприємства у місті Дубно, яке виготовляє національну символіку та символіку інших країн світу. Пан Олександр каже, ажіотажу ще не відчули, але готові до напливу покупців.

Олександр, консультант підприємства, яке виготовляє символіку: "- Не пішов попит, але очікуємо, що буде. Ну, може чучуть якось жвавіше, але не дуже відчутно.

– Скажіть, будь ласка, чи не змінилася закупівельна ціна?

– Ні, така як була, така і залишилася. Піднімати не будемо. Для чого таке робити?"