додому спорт У Тернополі понад сотня молодих борців греко-римського стилю змагалися за звання майстра...

У Тернополі понад сотня молодих борців греко-римського стилю змагалися за звання майстра спорту України

416

У Тернополі понад сотня молодих борців греко-римського стилю змагалися за звання майстра спорту України. Цьогоріч традиційний міжнародний турнір на призи Тернопільської міської ради присвятили пам'яті майстра спорту Радянського Союзу та відомого тренера, тернополянина Петра Шулька.

У спортзалі Тернопільского педуніверситету зібралися кращі борці греко-римського стилю із України, Молдови та Білорусі. Понад сотня учасників, загалом – 16 команд. Нагороди міжнародного турніру на призи Тернопільської міської ради виборювали у семи вагових категоріях, від 55 до 120 кілограмів. Вік спортсменів – до 25 років.

Андрій Телебан,  тренер України, головний суддя змагань: "Приймаютьучасть і майстри спорту, є пару чоловік, які мають розряд майстра спорту міжнародного класу і це змагання в нас йде на присвоєння – хто виграє і не був майстром спорту, той, хто займає перше місце, той здобуває звання майстра спорту України".

Вперше традиційний щорічний турнір із греко-римської боротьби присвятили пам'яті відомого тернопільського тренера, майстра спорту СРСР Петра Шулька.

Андрій Телебан, заслужений тренер України, головний суддя змагань: "Ця людина все життя проробила в спорті і віддала всьо життя цьому виду спорту і він того заслуговує, щоб все таки його пам'ять ми в подальшому продовжували".