додому Новини У Тернополі поліціянти роздавали водіям автівок великі жовті наліпки з мотивуючими написами

У Тернополі поліціянти роздавали водіям автівок великі жовті наліпки з мотивуючими написами

1097

Сьогодні місто долучилося до Всеукраїнської акції Національної поліції під назвою “Керуй”. Поліціянти роздавали водіям автівок великі жовті наліпки з мотивуючими написами. Тож на дорогах Тернополя з’явились “класний”, “крутий” та “надійний” водій. Поліціянти кажуть, мета – надихнути учасників дорожнього руху до більш безпечної їзди. 

Тернопільські патрульні підтримали соціальну ініціативу “Керуй”. На майданчику для паркування роздавали водіям наклейки з написами: “За кермом – я офлайн”, “Надійний”, “Крутий”, або “Класний водій”. Інспектори проводили з водіями розмову про безпеку на дорозі, звертали увагу на те, що дотримуватися правил дорожнього руху модно та безпечно.

– Я вважаю, що дана акція принесе результат для Тернополя, оскільки люди звернуть увагу на дотримання правил дорожнього руху, як пішоходи так і водії. Водії прикліплять наліпку. Вона жовта, яскрава, буде виділятися. І вони будуть старатися дотримуватися правил дорожнього руху, – розповідає  інспектор патрульної поліції Тернополя  Тетяна Зведенюк.

Соціальна акція “Керуй” проводиться в усіх містах України. Поліцейські кажуть, наліпки повинні стимулювати водіїв відповідати надпису на наклейці.

попередня статтяУ Тернополі відбувся конкрус юних піаністів пам’яті Ірини Крих
наступна статтяКороп по-підгаєцьки