додому Новини У Тернополі подорожчали квіти

У Тернополі подорожчали квіти

548

До 8 березня ще кілька днів, а квіткові магазини вже готуються приймати щедрих покупців. Квіти замовили заздалегіть, аби в переддень свята не створювати ажіотажу. Продавці розповідають, найбільшим попитом користуються троянди і тюльпани. Ці квіти напередодні восьмого березня подорожчали, у квіткових магазинах міста запевняють – самі ціну не піднімали, зросла закупівельна.

Аби привітати кохану дружину, дівчину, маму чи сестру з 8 березня, тернопільським чоловікам доведеться витратитись. Квіти, які користуються найбільшою популярністю, а це тюльпани і троянди, напередодні свята подорожчали. Якщо за тюльпан доведеться заплатити на дві гривні більше, то троянда подорожчала на п'ять гривень. 

Ігор, власник салону квітів: "Роза трошки подорожчала, але це не від нас залежить, ми беремо на гуртовні в Києві, в нас квітка київська, тюльпан також вже вирощують на Україні – Львів, львівська область, Золочів. Тюльпанчик тоже свіжий і коштує 10 гривень, 9, 8 – залежно який тюльпан. Якщо він трошки коротший, це він дешевший, якщо він вищий, якісніший, то він дорожчий".

Троянда – символ кохання. А її колір може розказати багато. Наприклад, жовті троянди дарують на знак дружби, темно-рожевими можна висловити подяку, вдячність, світло-рожеві найчастіше купують молодим дівчатам. Білі та червоні троянди символізують вічне кохання. Кількість квітів у букеті теж важлива. Одну квітку найчастіше дарують на знак уваги, трьома можна висловити повагу, п'ять означають визнання, а сім і більше дарують коханим жінкам.

Ігор, власник салону квітів: "Наприклад, так як на Валентина було, що хлопець дівчині купив 125 червоних троянд. Ну, є звичайно, що і по 1 розочці. Більшість чоловіків жінкам купують або якусь композицію з орхідей, або з чогось такого, або самі троянди. Найбільше беруть 8 числа зранку, або 7 вечером".

Поряд із традиційними трояндами і тюльпанами, попитом у ці дні користуються цикламени, орхідеї, хризантеми, маргарити та гербери.